Szamba betonowe Łasin

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wkopywane w grunt, w jakich gromadzi się ścieki komunalne. Szamba betonowe są mocne i odporne na wodę oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez nas cechują się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę montażu oraz instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak również przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także wkopanie szamb, bo tylko zestawienie tych dwóch rzeczy da pożądany efekt.

Szamba betonowe Łasin

Szamba dwukomorowe Łasin

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, lecz również wyższa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, bo powoli się zapełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej działce. Zapraszamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne pojemności szamba proponujemy szczególnie gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na miejscu, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić cenę usługi. To jednak koszt niezbędny, gdyż klienci zwykle nie mają swojej koparki i dźwigu, jako że zbiornik sprzedawany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby klient wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645