Szamba betonowe Łabiszyn

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w zakresie odprowadzania szamba w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których budujemy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych wymogów danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, jednak najlepiej wykonywać to systematycznie, żeby zapobiegać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby działał latami bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Łabiszyn

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Łabiszyn

Pośród bogatej różnorodności materiałów, z jakich można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie zawartości z szamba do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić najwyższej jakości usługi, które nie wymagają częstego odpompowywania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko produkcję szamb, ale również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, toteż nabywcy nie muszą martwić się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego wykopu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki i wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje ścieki. To szambo droższe, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy również fachowe porady dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645