Szamba betonowe Kruszwica

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak możliwości podłączenia do kanalizacji trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże pojemniki wkopywane w ziemię, w których gromadzi się nieczystości domowe. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz pękanie. Ich trwałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przełoży się na długość korzystania z odpływu w domu. U nas tanio wykonasz zadanie instalacji i podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak również podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również montaż zbiorników, ponieważ tylko zestawienie tych obu rzeczy da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Kruszwica

Szamba dwukomorowe Kruszwica

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, ale również większa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste opróżnianie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, bo powoli się zapełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej działce. Zachęcamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego sprawdzania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności szamba proponujemy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć koszt usługi. To jednak koszt konieczny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie posiadają własnej koparki oraz podnośnika, bo szambo przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645