Szamba betonowe Kowalewo Pomorskie

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wbudowywane w grunt, w których zbiera się ścieki domowe. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość wykonania usług, co przekłada się na długość użytkowania odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę montażu oraz instalacji szamba, tak, aby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy budowie, jak i podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również wkopanie zbiorników, bo jedynie połączenie tych dwóch czynników da pożądany efekt.

Szamba betonowe Kowalewo Pomorskie

Szamba dwukomorowe Kowalewo Pomorskie

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, lecz także większa korzyść wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy zakupić szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze wylewanie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej posesji. Zachęcamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby mieszkańców. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne wielkości szamba proponujemy zwłaszcza kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na terenie, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć cenę robocizny. To jednak koszt niezbędny, ponieważ klienci zazwyczaj nie posiadają swojej koparki oraz podnośnika, jako że szambo przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby klient wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645