Szamba betonowe Kowal

Budując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie brak opcji podpięcia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wkopywane w ziemię, w jakich zbiera się ścieki domowe. Szamba betonowe są trwałe i odporne na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość wykonania prac, co przekłada się na bezawaryjność użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę instalacji i instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy budowie, jak również przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również wkopanie szamb, ponieważ jedynie połączenie tych dwóch rzeczy da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Kowal

Szamba dwukomorowe Kowal

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, ale także większa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej działce. Zachęcamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego kontrolowania poziomu zbiornika. Minimalne wielkości zbiorników polecamy zwłaszcza kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej polecamy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na miejscu, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć koszt usługi. To jednak koszt niezbędny, ponieważ klienci zwykle nie posiadają swojej koparki oraz podnośnika, bo zbiornik przywożony jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645