Szamba betonowe Koronowo

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w których przechowuje się ścieki komunalne. Są one trwałe i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przekłada się na długość użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę instalacji oraz instalacji szamba, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, tak przy budowie, jak i przy eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także montaż zbiorników, ponieważ jedynie połączenie tych obu rzeczy da pożądany efekt.

Szamba betonowe Koronowo

Szamba dwukomorowe Koronowo

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, lecz także większa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste wylewanie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej działce. Zapraszamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby mieszkańców. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy szczególnie gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie polecamy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na terenie, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić koszt usługi. To jednak wydatek niezbędny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie mają swojej koparki i dźwigu, bo zbiornik sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nabywca wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645