Szamba betonowe Kcynia

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w zakresie wylewania szamba w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z których tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych wymogów wybranego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, jednak należy wykonywać to systematycznie, aby zapobiegać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru zbiornika i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki typ szamba zakupić, aby działał długo bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Kcynia

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Kcynia

Pośród bogatej różnorodności tworzyw, z jakich można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie zawartości z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić wysokiej jakości produkty, które nie będą wymagały nadmiernego wylewania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie produkcję szamb, lecz również ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze prace są pełne, dlatego klienci nie muszą obawiać się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego wykopu pod szambo o wybranej wielkości bez konieczności zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę o różnej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje ścieki. To szambo droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również fachowe porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645