Szamba betonowe Janowiec Wielkopolski

Stawiając dom w lokalizacji, gdzie brak opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże pojemniki wbudowywane w ziemię, w których gromadzi się ścieki domowe. Są one trwałe i odporne na przemakanie oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania prac, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania odpływu w domu. U nas tanio wykonasz usługę montażu i instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych cen, tak przy instalacji, jak i podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również montaż zbiorników, bo jedynie zestawienie tych dwóch czynników da pożądany efekt.

Szamba betonowe Janowiec Wielkopolski

Szamba dwukomorowe Janowiec Wielkopolski

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, ale także wyższa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej posesji. Zapraszamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego sprawdzania poziomu zbiornika. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić koszt robocizny. To jednak wydatek konieczny, ponieważ klienci zwykle nie mają własnej koparki oraz podnośnika, bo szambo przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby nabywca czuł, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645