Szamba betonowe Janikowo

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie odprowadzania szamba w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z jakich tworzymy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, ale należy robić to cyklicznie, aby zapobiegać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od rozmiaru zbiornika i jego cech. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby działał długo bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Janikowo

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Janikowo

Wśród szerokiej różnorodności tworzyw, z których można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie ścieków z szamba do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej jakości produkty, które nie będą wymagały częstego odpompowywania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko wyrób szamb, ale także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze prace są pełne, dlatego inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego wykopu pod zbiornik o wybranej pojemności bez konieczności zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645