Szamba betonowe Jabłonowo Pomorskie

Realizując dom w lokalizacji, gdzie brak opcji podłączenia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wkopywane w ziemię, w których zbiera się ścieki komunalne. Są one trwałe i odporne na wodę oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość wykonania usług, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania odpływu w domu. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania oraz podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak i przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również instalację zbiorników, ponieważ tylko połączenie tych dwóch czynników zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Jabłonowo Pomorskie

Szamba dwukomorowe Jabłonowo Pomorskie

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, lecz również większa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze opróżnianie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej działce. Zapraszamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby mieszkańców. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego sprawdzania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności zbiorników polecamy szczególnie gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić koszt usługi. To jednak koszt konieczny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie posiadają własnej koparki i podnośnika, bo zbiornik oferowany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645