Szamba betonowe Izbica Kujawska

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w których zbiera się nieczystości domowe. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość wykonania usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę montażu oraz podłączenia szamba, tak, aby uniknąć dużych cen, tak przy budowie, jak i podczas korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także montaż zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych obu czynników zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Izbica Kujawska

Szamba dwukomorowe Izbica Kujawska

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, lecz również większa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, bo powoli się wypełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej posesji. Zapraszamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby mieszkańców. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze pojemności szamba proponujemy szczególnie gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić cenę robocizny. To jednak wydatek konieczny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają swojej koparki i podnośnika, jako że zbiornik oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nabywca czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645