Szamba betonowe Górzno

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wbudowywane w grunt, w których przechowuje się ścieki komunalne. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przełoży się na długość użytkowania odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania oraz podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy budowie, jak i podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również wkopanie zbiorników, ponieważ tylko połączenie tych obu rzeczy zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Górzno

Szamba dwukomorowe Górzno

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, lecz także wyższa korzyść wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy wybrać szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej parceli. Zachęcamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego kontrolowania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności szamba polecamy szczególnie gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na miejscu, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić cenę usługi. To jednak koszt konieczny, ponieważ inwestorzy zwykle nie mają własnej koparki i podnośnika, bo szambo sprzedawany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient czuł, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645