Szamba betonowe Golub-Dobrzyń

Stawiając dom w miejscu, gdzie brak opcji podłączenia do kanalizacji trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wbudowywane w ziemię, w jakich gromadzi się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na wodę oraz pękanie. Ich trwałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie instalacji i podłączenia szamba, tak, aby uniknąć wysokich cen, zarówno przy instalacji, jak i przy korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również montaż szamb, ponieważ tylko zestawienie tych obu czynników da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Golub-Dobrzyń

Szamba dwukomorowe Golub-Dobrzyń

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, ale także większa korzyść wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze wylewanie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby mieszkańców. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego kontrolowania poziomu zbiornika. Minimalne wielkości szamba proponujemy zwłaszcza gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na terenie, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić koszt usługi. To jednak wydatek niezbędny, gdyż klienci zwykle nie mają swojej koparki oraz dźwigu, bo zbiornik przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645