Szamba betonowe Gniewkowo

Realizując dom w lokalizacji, gdzie brak możliwości podłączenia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wkopywane w ziemię, w których gromadzi się ścieki domowe. Są one mocne i wytrzymałe na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości produkowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przełoży się na długość użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę instalacji i instalacji szamba, tak, aby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy budowie, jak i przy korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również instalację zbiorników, bo tylko połączenie tych dwóch rzeczy da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Gniewkowo

Szamba dwukomorowe Gniewkowo

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, lecz także większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze opróżnianie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej działce. Zapraszamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne wielkości szamba polecamy zwłaszcza gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na miejscu, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć koszt robocizny. To jednak koszt konieczny, ponieważ klienci zazwyczaj nie mają własnej koparki oraz dźwigu, jako że zbiornik oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby klient wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezproblemowego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645