Szamba betonowe Dobrzyń nad Wisłą

Realizując dom w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wkopywane w ziemię, w jakich przechowuje się nieczystości domowe. Są one trwałe i wytrzymałe na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz usługę wykopania oraz podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak i przy eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także wkopanie szamb, bo jedynie zestawienie tych dwóch czynników zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Dobrzyń nad Wisłą

Szamba dwukomorowe Dobrzyń nad Wisłą

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, ale także większa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze wylewanie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby domowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego kontrolowania poziomu szamba. Minimalne pojemności zbiorników polecamy zwłaszcza gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie polecamy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na terenie, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć cenę usługi. To jednak koszt konieczny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie mają własnej koparki i podnośnika, bo szambo przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby klient wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645