Szamba betonowe Ciechocinek

Stawiając dom w miejscu, gdzie brak opcji podpięcia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże pojemniki wbudowywane w grunt, w których zbiera się ścieki komunalne. Są one mocne i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przełoży się na długość użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania i instalacji szamba, tak, aby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak i podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także instalację szamb, ponieważ jedynie połączenie tych dwóch rzeczy da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Ciechocinek

Szamba dwukomorowe Ciechocinek

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, lecz również większa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, bo wolniej się zapełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej posesji. Zapraszamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby mieszkańców. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego kontrolowania poziomu zbiornika. Najmniejsze pojemności szamba proponujemy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie polecamy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na terenie, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć koszt robocizny. To jednak wydatek konieczny, gdyż klienci zazwyczaj nie posiadają własnej koparki i podnośnika, bo zbiornik sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645