Szamba betonowe Chodecz

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii odprowadzania nieczystości w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z jakich tworzymy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do szczególnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, ale najlepiej robić to cyklicznie, żeby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby służył latami bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Chodecz

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Chodecz

Wśród bogatej różnorodności materiałów, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej klasy produkty, które nie wymagają częstego wylewania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie produkcję szamb, ale także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego inwestorzy nie muszą martwić się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego wykopu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645