Szamba betonowe Chełmża

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wkopywane w ziemię, w jakich gromadzi się ścieki domowe. Są one trwałe i odporne na wodę oraz pękanie. Ich trwałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz usługę wykopania oraz instalacji szamba, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy budowie, jak i podczas korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również instalację szamb, bo jedynie zestawienie tych obu czynników da pożądany efekt.

Szamba betonowe Chełmża

Szamba dwukomorowe Chełmża

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, lecz także większa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego sprawdzania poziomu zbiornika. Minimalne wielkości szamba proponujemy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej polecamy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na miejscu, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić cenę usługi. To jednak koszt niezbędny, ponieważ klienci zazwyczaj nie posiadają własnej koparki oraz dźwigu, bo szambo przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645