Szamba betonowe Chełmno

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie brak możliwości podłączenia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże pojemniki wbudowywane w grunt, w jakich zbiera się ścieki domowe. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na wilgoć oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości produkowane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie instalacji oraz instalacji szamba, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, tak przy budowie, jak również podczas korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także wkopanie szamb, bo tylko zestawienie tych dwóch rzeczy zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Chełmno

Szamba dwukomorowe Chełmno

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, ale także wyższa korzyść wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, bo powoli się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej działce. Zapraszamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby domowników. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego kontrolowania poziomu zbiornika. Najmniejsze pojemności zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na miejscu, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić cenę robocizny. To jednak wydatek konieczny, ponieważ klienci zazwyczaj nie posiadają swojej koparki i podnośnika, jako że zbiornik sprzedawany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645