Szamba betonowe Brodnica

Stawiając dom w miejscu, gdzie brak opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże pojemniki wkopywane w ziemię, w których gromadzi się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przekłada się na długość użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie instalacji i instalacji szamba, tak, aby uniknąć wysokich cen, zarówno przy budowie, jak również podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także wkopanie zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych dwóch czynników da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Brodnica

Szamba dwukomorowe Brodnica

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, ale również większa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze wylewanie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne wielkości zbiorników polecamy szczególnie kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć koszt robocizny. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zwykle nie posiadają własnej koparki i podnośnika, bo szambo przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645