Szamba betonowe Barcin

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie brak możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wkopywane w grunt, w których zbiera się ścieki komunalne. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość wykonania prac, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie instalacji i podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć dużych cen, tak przy budowie, jak również podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także montaż zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych dwóch czynników zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Barcin

Szamba dwukomorowe Barcin

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, ale również większa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej posesji. Zachęcamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne wielkości zbiorników polecamy szczególnie gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie polecamy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na terenie, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić cenę robocizny. To jednak koszt niezbędny, ponieważ klienci zazwyczaj nie posiadają swojej koparki i dźwigu, jako że zbiornik przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient czuł, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645