Szamba betonowe Aleksandrów Kujawski

Realizując dom w miejscu, gdzie nie ma opcji podłączenia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wkopywane w ziemię, w których gromadzi się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są mocne i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przełoży się na długość użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania i instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich cen, zarówno przy instalacji, jak i przy korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również instalację szamb, ponieważ tylko połączenie tych obu rzeczy da pożądany efekt.

Szamba betonowe Aleksandrów Kujawski

Szamba dwukomorowe Aleksandrów Kujawski

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, lecz także większa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy wybrać szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze wylewanie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, bo wolniej się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej posesji. Zachęcamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby domowników. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć cenę usługi. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zazwyczaj nie posiadają własnej koparki oraz dźwigu, bo szambo przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient czuł, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645