Szamba betonowe Żmigród

Realizując dom w miejscu, gdzie nie ma opcji podpięcia do kanalizacji trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wkopywane w grunt, w których przechowuje się ścieki domowe. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość wykonania usług, co przełoży się na długość użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania i instalacji szamba, tak, żeby uniknąć wysokich cen, zarówno przy instalacji, jak również podczas korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również instalację szamb, ponieważ jedynie połączenie tych obu rzeczy da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Żmigród

Szamba dwukomorowe Żmigród

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, lecz także wyższa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy wybrać szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby mieszkańców. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić cenę usługi. To jednak wydatek konieczny, gdyż inwestorzy zwykle nie posiadają swojej koparki oraz podnośnika, jako że szambo oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645