Szamba betonowe Złoty Stok

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii odprowadzania ścieków w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z których budujemy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, jednak najlepiej wykonywać to cyklicznie, żeby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby działał latami bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Złoty Stok

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Złoty Stok

Wśród szerokiej oferty tworzyw, z których można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z szamba do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej klasy usługi, które nie wymagają częstego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie jedynie wyrób prefabrykatów, ale również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze prace są pełne, dlatego inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego wykopu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo i deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadziej opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645