Szamba betonowe Złotoryja

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w kwestii wylewania ścieków w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z jakich tworzymy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak należy wykonywać to systematycznie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby służył latami bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Złotoryja

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Złotoryja

Wśród szerokiej różnorodności materiałów, z jakich można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie zawartości z szamba do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić najwyższej jakości produkty, które nie wymagają nadmiernego opróżniania przez specjalistyczne firmy wywozowe. Oferujemy nie jedynie wyrób szamb, ale także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze prace są pełne, toteż nabywcy nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego dołu pod zbiornik o wybranej pojemności bez konieczności zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo i deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy również fachowe porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645