Szamba betonowe Ziębice

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w kwestii wylewania szamba w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z jakich tworzymy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do szczególnych wymogów wybranego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, ale należy robić to regularnie, aby zapobiegać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od rozmiaru komory i jego cech. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki typ szamba wybrać, aby służył latami bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Ziębice

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Ziębice

Wśród bogatej oferty tworzyw, z których można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przechodzenie ścieków z komory do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej klasy usługi, które nie będą wymagały częstego opróżniania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie tylko wyrób szamb, ale również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze prace są pełne, dlatego nabywcy nie muszą obawiać się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego dołu pod zbiornik o wybranej wielkości bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także fachowe porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645