Szamba betonowe Zgorzelec

Stawiając dom w miejscu, gdzie nie ma opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wkopywane w ziemię, w jakich zbiera się ścieki domowe. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wodę oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość realizacji prac, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania oraz instalacji szamba, tak, aby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak i przy korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również wkopanie szamb, ponieważ jedynie połączenie tych dwóch rzeczy da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Zgorzelec

Szamba dwukomorowe Zgorzelec

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, lecz również większa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste wylewanie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej parceli. Zapraszamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze pojemności szamba proponujemy szczególnie kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie polecamy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na terenie, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić koszt usługi. To jednak koszt niezbędny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie mają własnej koparki i dźwigu, bo szambo przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645