Szamba betonowe Zawidów

Stawiając budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie brak opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w jakich gromadzi się nieczystości domowe. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na wilgoć oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przełoży się na długość korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz usługę instalacji oraz podłączenia szamba, tak, aby uniknąć wysokich cen, tak przy instalacji, jak również przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także instalację szamb, ponieważ jedynie połączenie tych dwóch rzeczy da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Zawidów

Szamba dwukomorowe Zawidów

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, ale także większa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste opróżnianie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, bo powoli się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej posesji. Zachęcamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze pojemności szamba proponujemy zwłaszcza kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić koszt robocizny. To jednak wydatek niezbędny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki i podnośnika, jako że zbiornik oferowany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645