Szamba betonowe Wojcieszów

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie odprowadzania szamba w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z których budujemy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak należy robić to systematycznie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności komory i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby działał latami bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Wojcieszów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Wojcieszów

Wśród szerokiej oferty tworzyw, z których można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie zawartości z szamba do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować wysokiej jakości usługi, które nie będą wymagały nadmiernego wylewania przez profesjonalne firmy wywozowe. Oferujemy nie tylko wyrób prefabrykatów, ale również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze prace są pełne, dlatego inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego wykopu pod szambo o konkretnej pojemności bez konieczności zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645