Szamba betonowe Wleń

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii wylewania nieczystości w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami surowców, z których budujemy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do indywidualnych wymogów danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, ale najlepiej wykonywać to cyklicznie, aby przeciwdziałać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi doradcy chętnie doradzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby służył długo bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Wleń

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Wleń

Pośród bogatej różnorodności tworzyw, z jakich można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie ścieków z szamba do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zagwarantować najwyższej klasy usługi, które nie będą wymagały nadmiernego opróżniania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie jedynie produkcję szamb, lecz także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, toteż klienci nie muszą obawiać się o żaden poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia właściwego dołu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie droższe, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645