Szamba betonowe Wiązów

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii odprowadzania ścieków w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców, z których tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, jednak najlepiej wykonywać to cyklicznie, aby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby działał długo bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Wiązów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Wiązów

Wśród szerokiej różnorodności materiałów, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z komory do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować wysokiej jakości rozwiązania, które nie będą wymagały nadmiernego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie tylko wyrób prefabrykatów, ale również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, toteż klienci nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia właściwego wykopu pod szambo o konkretnej wielkości bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o różnej pojemności. Jeśli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadko wylewać swoje ścieki. To szambo droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne porady dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645