Szamba betonowe Węgliniec

Budując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wkopywane w ziemię, w jakich zbiera się nieczystości domowe. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość wykonania usług, co przekłada się na długość użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania oraz instalacji szamba, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy budowie, jak i przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także wkopanie zbiorników, bo tylko połączenie tych dwóch czynników zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Węgliniec

Szamba dwukomorowe Węgliniec

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, lecz również większa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zakupić szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia rzadsze opróżnianie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej działce. Zapraszamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w przypadku małej liczby mieszkańców. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze wielkości szamba polecamy zwłaszcza gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na terenie, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć koszt usługi. To jednak wydatek niezbędny, gdyż inwestorzy zwykle nie posiadają swojej koparki i podnośnika, jako że szambo oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645