Szamba betonowe Twardogóra

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii wylewania ścieków w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z których tworzymy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, ale należy wykonywać to cyklicznie, żeby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności komory i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby służył latami bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Twardogóra

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Twardogóra

Pośród bogatej różnorodności tworzyw, z których można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z komory do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zagwarantować najwyższej jakości rozwiązania, które nie wymagają nadmiernego opróżniania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie produkcję prefabrykatów, ale także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, toteż nabywcy nie muszą martwić się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego dołu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również fachowe poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645