Szamba betonowe Trzebnica

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w kwestii wylewania szamba w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z jakich tworzymy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do indywidualnych wymogów danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, ale należy wykonywać to cyklicznie, żeby przeciwdziałać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności komory i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby działał latami bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Trzebnica

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Trzebnica

Pośród bogatej różnorodności tworzyw, z jakich można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie zawartości z szamba do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić najwyższej klasy rozwiązania, które nie wymagają nadmiernego opróżniania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie wyrób szamb, ale także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, dlatego nabywcy nie muszą obawiać się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego wykopu pod zbiornik o wybranej pojemności bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie inwestorom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645