Szamba betonowe Szklarska Poręba

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w zakresie wylewania ścieków w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z jakich budujemy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, jednak najlepiej wykonywać to regularnie, aby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności komory i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby służył długo bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Szklarska Poręba

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Szklarska Poręba

Pośród bogatej oferty materiałów, z których można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie zawartości z komory do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować wysokiej klasy produkty, które nie będą wymagały częstego wylewania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie tylko wyrób prefabrykatów, lecz także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, toteż klienci nie muszą obawiać się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego wykopu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz deszczówkę o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadko wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także fachowe poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645