Szamba betonowe Szczytna

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma możliwości podpięcia do kanalizacji trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże zbiorniki wbudowywane w ziemię, w jakich gromadzi się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są mocne i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości produkowane przez nas cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przełoży się na długość użytkowania odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę instalacji oraz podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy budowie, jak również podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także montaż szamb, bo tylko połączenie tych obu czynników da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Szczytna

Szamba dwukomorowe Szczytna

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, lecz także wyższa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste wylewanie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, bo powoli się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej posesji. Zachęcamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne pojemności zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić cenę usługi. To jednak wydatek konieczny, ponieważ klienci zazwyczaj nie mają własnej koparki i dźwigu, jako że szambo oferowany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645