Szamba betonowe Syców

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w zakresie wylewania szamba w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z których budujemy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, jednak najlepiej wykonywać to cyklicznie, aby przeciwdziałać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby działał długo bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Syców

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Syców

Pośród szerokiej oferty materiałów, z których można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie zawartości z szamba do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić wysokiej klasy usługi, które nie wymagają częstego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko produkcję szamb, ale także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, toteż nabywcy nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego dołu pod szambo o konkretnej wielkości bez konieczności zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, który rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także fachowe porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645