Szamba betonowe Świerzawa

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak możliwości podłączenia do kanalizacji należy zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże pojemniki wbudowywane w ziemię, w których gromadzi się ścieki domowe. Są one trwałe i odporne na wodę oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji usług, co przełoży się na długość użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu i instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych cen, zarówno przy instalacji, jak również podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także wkopanie szamb, bo jedynie zestawienie tych obu czynników zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Świerzawa

Szamba dwukomorowe Świerzawa

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, lecz również wyższa korzyść wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, bo wolniej się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby mieszkańców. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne pojemności szamba polecamy zwłaszcza gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić koszt robocizny. To jednak koszt niezbędny, ponieważ inwestorzy zwykle nie posiadają własnej koparki oraz dźwigu, jako że zbiornik przywożony jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645