Szamba betonowe Świeradów-Zdrój

Realizując dom w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże pojemniki wbudowywane w grunt, w których przechowuje się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przełoży się na długość korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie montażu i instalacji szamba, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy budowie, jak i przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również instalację zbiorników, bo tylko połączenie tych obu rzeczy da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Świeradów-Zdrój

Szamba dwukomorowe Świeradów-Zdrój

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, lecz również większa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, bo powoli się zapełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej parceli. Zachęcamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby mieszkańców. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego kontrolowania poziomu szamba. Najmniejsze pojemności zbiorników proponujemy szczególnie kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na terenie, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć koszt usługi. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zwykle nie posiadają własnej koparki i podnośnika, jako że szambo oferowany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645