Szamba betonowe Świebodzice

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak opcji podpięcia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wkopywane w grunt, w których gromadzi się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przekłada się na bezawaryjność użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu oraz podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich cen, tak przy instalacji, jak i podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także montaż szamb, ponieważ jedynie połączenie tych obu rzeczy zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Świebodzice

Szamba dwukomorowe Świebodzice

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, ale również większa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, bo powoli się zapełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej działce. Zachęcamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne wielkości szamba polecamy zwłaszcza gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na terenie, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć cenę usługi. To jednak koszt niezbędny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają własnej koparki oraz dźwigu, jako że zbiornik sprzedawany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby nabywca wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645