Szamba betonowe Strzegom

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wbudowywane w grunt, w jakich zbiera się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są mocne i odporne na wodę oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość wykonania usług, co przekłada się na długość użytkowania odpływu w domu. U nas tanio wykonasz zadanie instalacji i podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych cen, zarówno przy instalacji, jak i podczas korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również wkopanie szamb, ponieważ tylko zestawienie tych dwóch czynników da pożądany efekt.

Szamba betonowe Strzegom

Szamba dwukomorowe Strzegom

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, ale również wyższa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, bo wolniej się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej działce. Zapraszamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby mieszkańców. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego kontrolowania poziomu szamba. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy szczególnie gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej polecamy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć cenę usługi. To jednak wydatek niezbędny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie posiadają swojej koparki oraz podnośnika, bo szambo sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby klient czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645