Szamba betonowe Stronie Śląskie

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wbudowywane w grunt, w których gromadzi się nieczystości domowe. Są one trwałe i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przełoży się na długość użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz usługę instalacji oraz podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, tak przy budowie, jak i przy eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także instalację szamb, ponieważ jedynie połączenie tych obu rzeczy da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Stronie Śląskie

Szamba dwukomorowe Stronie Śląskie

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, lecz również większa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej działce. Zachęcamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby mieszkańców. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze pojemności szamba polecamy szczególnie kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie polecamy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na terenie, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić cenę robocizny. To jednak wydatek niezbędny, gdyż klienci zwykle nie mają swojej koparki oraz podnośnika, bo szambo oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645