Szamba betonowe Środa Śląska

Budując dom w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże zbiorniki wkopywane w ziemię, w jakich gromadzi się nieczystości komunalne. Są one trwałe i odporne na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość wykonania usług, co przełoży się na długość korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę wykopania oraz instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, tak przy budowie, jak i przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także montaż zbiorników, bo tylko połączenie tych obu czynników zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Środa Śląska

Szamba dwukomorowe Środa Śląska

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, ale również wyższa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, bo powoli się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej działce. Zapraszamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, również w przypadku małej liczby mieszkańców. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne pojemności zbiorników proponujemy szczególnie gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na terenie, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć koszt robocizny. To jednak koszt niezbędny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie posiadają swojej koparki oraz dźwigu, jako że zbiornik przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby klient wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645