Szamba betonowe Śrem

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii wylewania ścieków w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z których tworzymy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do indywidualnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak należy wykonywać to cyklicznie, żeby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby działał długo bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Śrem

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Śrem

Pośród szerokiej oferty tworzyw, z których można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie ścieków z szamba do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości produkty, które nie wymagają częstego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie jedynie wyrób szamb, ale także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, dlatego nabywcy nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego dołu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz wodę opadową o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy chcą rzadko wylewać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645