Szamba betonowe Sobótka

Budując dom w miejscu, gdzie brak możliwości podłączenia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże pojemniki wkopywane w grunt, w których przechowuje się nieczystości komunalne. Są one mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz pękanie. Ich trwałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas cechują się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przełoży się na długość użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania i podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy instalacji, jak i przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również instalację zbiorników, ponieważ tylko zestawienie tych obu czynników da pożądany efekt.

Szamba betonowe Sobótka

Szamba dwukomorowe Sobótka

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, ale także większa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej posesji. Zachęcamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby domowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze wielkości szamba proponujemy szczególnie kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na miejscu, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć cenę usługi. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie mają swojej koparki i dźwigu, jako że szambo przywożony jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645