Szamba betonowe Siechnice

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii odprowadzania ścieków w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z których tworzymy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do szczególnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, jednak należy wykonywać to regularnie, żeby zapobiegać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby działał długo bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Siechnice

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Siechnice

Wśród szerokiej różnorodności materiałów, z których można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przechodzenie ścieków z komory do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zagwarantować najwyższej klasy usługi, które nie wymagają częstego opróżniania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie tylko wyrób prefabrykatów, ale również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są kompleksowe, toteż inwestorzy nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego dołu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645