Szamba betonowe Ścinawa

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak opcji podpięcia do kanalizacji należy zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże pojemniki wkopywane w ziemię, w jakich przechowuje się ścieki komunalne. Są one mocne i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przełoży się na długość użytkowania odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu oraz instalacji szamba, tak, żeby uniknąć dużych cen, tak przy instalacji, jak również podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również instalację zbiorników, bo tylko zestawienie tych dwóch rzeczy zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Ścinawa

Szamba dwukomorowe Ścinawa

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, lecz także większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej działce. Zachęcamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby mieszkańców. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego sprawdzania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności szamba proponujemy szczególnie gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na terenie, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić koszt usługi. To jednak koszt niezbędny, gdyż klienci zwykle nie mają swojej koparki oraz podnośnika, jako że zbiornik przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645