Szamba betonowe Radków

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w kwestii wylewania nieczystości w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z których tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, jednak należy wykonywać to systematycznie, żeby zapobiegać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby działał długo bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Radków

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Radków

Pośród bogatej różnorodności materiałów, z których można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie ścieków z szamba do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić najwyższej klasy rozwiązania, które nie wymagają częstego wylewania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie wyrób prefabrykatów, lecz również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze prace są pełne, toteż klienci nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego dołu pod szambo o konkretnej pojemności bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645