Szamba betonowe Przemków

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w kwestii odprowadzania szamba w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z których budujemy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do indywidualnych wymogów danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, ale należy robić to regularnie, aby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby służył latami bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Przemków

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Przemków

Pośród szerokiej różnorodności materiałów, z których można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, wodoodporne, utrudniające przenikanie zawartości z szamba do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej klasy produkty, które nie wymagają częstego odpompowywania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie wyrób prefabrykatów, ale również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, toteż klienci nie muszą martwić się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego wykopu pod zbiornik o wybranej wielkości bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645