Szamba betonowe Prusice

Stawiając budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podpięcia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wkopywane w ziemię, w których gromadzi się nieczystości komunalne. Są one mocne i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie montażu oraz podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy budowie, jak i podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także instalację szamb, bo jedynie zestawienie tych obu rzeczy zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Prusice

Szamba dwukomorowe Prusice

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, ale również wyższa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, bo wolniej się zapełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej działce. Zachęcamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby mieszkańców. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie polecamy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić koszt robocizny. To jednak koszt niezbędny, ponieważ klienci zwykle nie posiadają własnej koparki i podnośnika, bo zbiornik oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby klient czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645